Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépem nincs biztonságban,...

A gépem nincs biztonságban, miért? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy vadonatúj erős gépet, hazavittem, majd bedugdostam a gépet és a kábeleket a falba, aztán elindítottam (Win 7 Home Premium). Feltelepítettem a Hangkártya driver-t, a Videó driver-t, minden jól ment. Majd felraktam az első játékomat (amit a boltba eredetin vettem), mégpedig a(z) "Unreal Tournament 3"-at. Egy ideig jól el-el játszogattam vele, minden jó volt, Full-ba volt minden, aztán egyszer csak ... megállt a kép, megakadt a hang, nem reagált a gép az egérre, billentyűzetre, semmire. Újraindítottam a "Reset" gombbal ami a gépen volt. Azt hittem ez csak egy véletlen, de másnap amikor a kedvenc műsoromat néztem az interneten, ugyanaz mint a játéknál: Game Over, lefagyott az egész, tiszta ideg voltam hogy mit tegyek ez ellen, de arra jutottam, hogy mivel van még rajta garancia ezért visszaviszem, de még mielőtt megtenném, megkérdezlek titeket, hogy ezek után tudnátok-e valamit ajánlani, vagy tanácsot adni? Köszönöm, hogy elolvastad, és köszönöm a válaszodat előre is.
2012. nov. 1. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos semmit se ajánlani:Én műszaki cikk-eladónak tanulók amikor átveszik az árut akkor csak 3 vagy 4 csomagolást bontanak ki és megnézik rendbe van e.De a többit nem nézi meg, valószínűleg megsérült szállítás közbe,de erről nem te tehetsz te a csomagolást nézve vetted meg meg talán ott volt egy bemutató laptop,nem tudhattad azt,hogy valami baja van,vidd vissza és majd megcsinálják neked;)
2012. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2012. nov. 2. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, a földeléssel volt a baj! Vettem pár új hosszabbítót, és már nem is fagyott le azóta. Milyen jó! :)
2012. nov. 8. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
hét akkor nem a laptop volta hibás:)
2012. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem laptopom van :D azt egy szóval se említettem :S
2012. nov. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!