Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a web védelmet az Avastban?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy az avastnál egy felkiáltójel van, és azt írja, hogy a rendszerem nem teljesen védett, mert az állandó védelem ki van kapcsolva. Megnéztem, azon belül a web védelmet kellene visszakapcsolnom, de egyáltalán nincs ilyen lehetőség... ha meg arra kattintok, hogy javítás, akkor sem történik semmi. Mi lehet a gond, hogy lehetne orvosolni?

#Avast #figyelmeztetés #web védelem #állandó védelem
2012. nov. 1. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ma frissítettem a 7.0.1474 verzióra, de így sem történt változás.
2012. nov. 1. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Na másképp lehet vissza kapcsolni,de nem vagyok biztos,hogy jó lesz így de próbáld meg menj az összegzés fülre/aktuállis állapot/részletek putatása és az állandó védelmek mellet nincs olyan,hogy javitás ha igen katins oda
2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel már próbálkoztam, de erre nem történt semmi sem... :/
2012. nov. 1. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor valami hiba történt a program frissitésnél ilyne meg esik sajánlom,hogy ezt kell mondanom de le kell törölnöd(rendesen,pucoljad ki)és telepítsed fel ujra
2012. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy a frissítés előtt is ilyen volt. Amint észrevettem, akkor frissítettem, arra gondolva, hátha megoldódik a probléma, erre nem. :( de akkor úgy tűnik, mégis újra kell telepítenem rá. Köszönöm a választ!
2012. nov. 1. 21:27
 6/6 anonim válasza:

Hello!



Én is ugyanezzel a problémával szembesültem ma hajnalban. A hibára nem sikerült rájönnöm, ezért Avast uninstall következett azt gondolván, hogy megsérült a program. Avast honlapról a naprakész vírusirtó program telepítőjét letöltöttem (7-es verzió). Telepítés befejeztével az állandó web védelem bekapcsolt. Újraindítást követően ismét kikapcsolt állapotúvá vált a javítás sem segített. Na a tanácstalanság hosszú percei következtek.

Az Avast megnyitását követően a jobb felső oldalon található Beállítások fül azon belül Hibaelhárítás gombra kattintva a Ne a Chromot használja az avast! alapértelmezett böngészőként elé pipát kell kitenni (az én alapértelmezett böngészőm: Firefox). A pipálást követően nálam továbbra is kikapcsolt állapotú volt a web védelem, de újraindítást követően az Ön rendszere teljesen védett állapotúvá vált.

Amennyiben a Te alapértelmezett böngésződ nem a Chrome tedd ki a pipát, ha a Chrome akkor passz. Nálam a fenti beállítást követően bekapcsolt az állandó web védelem.

2012. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!