Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az avast webvédelmi modulja...

Az avast webvédelmi modulja leállt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy tegnap kezdte el ezt csinálni az avast.

Már újra telepítettem párszor egy darabig működött és utána megint leállt a gép már át lett vizsgálva mindenféle módon több vírusirtóval semelyik sem talált semmit már az avast-ban próbáltam használni a javítás gombot az sem segített

íme egy kép róla amit csinál: [link]



#avast error #avast web védelem #avast webvédelem error
2012. nov. 2. 08:56
 1/6 djhell ***** válasza:
a javítást egész pontosan hogy használtad? próbáld meg úgy, mintha el akarnád távolítani a gépről, de ne az eltávolítást, hanem a Reapair-t válaszd ki.
2012. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam mindent amit a telepítőben lehet max. ha uninstalálom az egészet és vissza akkor jó amíg a legújabb vírusdefiníciókra nem frissít fel, lehet azokban van a hiba? lehet az avast sofware cseszett el valamit? :S
2012. nov. 2. 09:03
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ma kezdte el ezt csinálni..szerintem, mivel annyira nyomatja ezt a chrome-ot lehet azt kéne felrakni?...Fogalmam nincs én eddig a Firefoxal tökéletesen megvagyok elégedve megszoktam már....nehogy már ez miatt kelljen lecserélnem...Felregisztáltam avastra meg minden atyagatya de úgysem volt jó...szóval tényleg nem tudom én sem..
2012. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem Comodo Dragon van fent az is Chromium alapú böngésző és az avast fel is ismeri de most nézzem az avast facebook

oldalát nem mi vagyunk az egyetlenek akiknél ezt csinálja...

valamit az új avast verzióval csesztek el és még ahogy elnézem nem nagyon foglalkoznak a kijavítással szóval rajtuk ál mi lesz nem nálunk van a gond :/

2012. nov. 2. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
elrontotak a program fristésnél töröld le (rendesen)ne is maradjon maradvány) és utána telepítsed fel ujra
2012. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inditsd el újra vazeg
2012. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!