Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet visszaállítani azt...

Hogy lehet visszaállítani azt az állapotot, hogy ez az oldal (gyakori kérdések) mégse jegyezze meg a jelszavamat, tehát csak a jelszó beírásával tudjak belépni? (Az elején meggondolatlanul arra klikkeltem, hogy jegyezze meg. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 17:44
 1/7 anonim válasza:
Töröld a cookie-kat/böngészési előzményeket (Internet Explorer: Ctrl + Shift + Del vagy Eszközök - Internetbeállítások). Elvileg ezután újra megkérdezi, hogy megjegyezze, vagy nem.
2009. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha IE-t hasznalsz akkor eszkozok>internetbeallitasok>tartalom>automatikus kiegeszitesek>felhasznaloi nevek es jelszavak az urlapokon innen pipa ki.

Kb. ennyi. Ha mas bongeszot hasznalsz ird meg milyet.

Udv.

2009. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Firefox böngészőt használok. És előre is kösz (meg utólag is).
2009. aug. 11. 18:12
 4/7 anonim válasza:

Firefox-nál:

Eszközök fül/Beállítások Adatvédelem fül/ jobb oldalt találsz olyat, hogy "Sütik megtekintése"

Kiválasztod, kitörlöd.

2009. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az adatvédelem fület lenyitva jobboldalon olyat nem látok, hogy "sütik megtekintése". Olyan van, hogy: "eltávolítani az egyes sütiket". A sütik közül hiába törlöm a "gyakori kérdéseket", a probléma nem oldódik meg. Próbáltam kitörölni az összes böngészési előzményt, az se vezetett eredményre.
2009. aug. 11. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én itt szoktam kitörölni.

[link]

2009. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak, így azonnal sikerült!!!
2009. aug. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!