Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért hallok hangokat? (bővebben)

Miért hallok hangokat? (bővebben)

Figyelt kérdés

Hali!


Egyszerűen hangok jönnek a gépemből, (hangszóróból). Mivel sokat vagyok ts-en, gondoltam ott valaki bekapcsolt valamit, de most semmi program nemvolt elindítva, és szörnyek ordibáltak, és alatta szolt valami zene. Múltkor meg mintha valaki egy jogminőségű (hangilag) fps játékkal játszott volna. Meg olyan is volt h simán egy zeneszám. Biztosíthatom h nem őrültem meg :DD


Most volt az első olyan h tényleg semmi, nemvolt bekapcsolva, szóval még az se h egy honlapon valami reklám zenéje. Jaah meg múltkor angolul magyarázott valaki valamit, mintha közvetített volna valamit. A gépemen 2db játék van, valamint egy böngésző, ts, és letöltőprogramok, meg egy avast...ennyi.



#Para?Normális?
2012. nov. 4. 22:13
1 2
 1/17 gthomek ***** válasza:

WOW közben megy a TS ?


Véletlenül a wow-ban nem kapcsoltad be a "beszélgetést" ?

2012. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Logitech X-530?


Nekem az csinálja ezt, aztán arra kell felkelni éjjel hogy valaki oroszul meg németül beszél :|

http://www.youtube.com/watch?v=D9mBOay7wzA

2012. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem wowozok, és soha nem is jatszottam mmo-val
2012. nov. 4. 22:23
 4/17 A kérdező kommentje:
ugyértem a hangszórót, hogy nem gonkrétana gépből (mondjuk ez logikus mert még jóhogy nem beszelgetnek benne a gépházamba). szóval most pl nemis volt bedugva a hangszoró ami amúgy logitech... de nemvolt bedugva mert osztalykirandulas volt, és oda vittem, és még nemdugtam vissza csak a fülhallgatót. és ittis ugyanúgy hallotam. meg amúgy amikor bevan dugva a hangfal, akk is fülest hasznalom, mert anyamat zavarja.
2012. nov. 4. 22:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2012. nov. 4. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Valami vírus is lehet.
2012. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
részben ezért irtam a biztonsag alkategoriaba
2012. nov. 4. 23:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hibás a hangszóró (árnyékolásos dolog). Nekem a katolikus rádió szólt belőle.
2012. nov. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, árnyékolással van gond, nekem orosz/ukrán rádió szólt belőle néha. (gagyi ~2000ftos hangfalakból)
2012. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de nem olyan halk, alig érthető, mint ami a videóban van, hanem rendesen hangos nagyon tiszta minőségű a hang... és mondom fülest használok (sony)
2012. nov. 5. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!