Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusírtó zavarja a kettő...

Vírusírtó zavarja a kettő egymást ha az egyik ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Free antivírus van a gépen de 6 nap múlva lejár és mivel én az Eset Nod-ot ismerem azt tudom használni letöltöttem, amíg feltelepítettem a free antivírust kikapcsoltam majd a sikeres telepítés után a free antivírust véglegesen kikapcsoltam a kérdésem az lenne, hogy zavarja a kettő egymást így, hogy az egyik véglegesen ki van kapcsolva?
2012. nov. 10. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarhatja. Mindíg egy vírusvédelem legyen a gépen feltelepítve. Valamelyiket töröld, míg "össze nem akadnak".
2012. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miközben ezt írtam a a nod ellenőrizte a fertőzött fájlokat talált is egyet de megállítottam és mivel elolvastam amit írtál le is töröltem majd újrakellet indítani és most azt írja a nod, hogy megtisztítva az az egy szóval lehet, hogy akkor már meg is találta most újra ellenőrzöm köszi a segítséget :)
2012. nov. 10. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!