Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Anti-Virus-om van,...

Kaspersky Anti-Virus-om van, de frászt kapok tőle. Miért?

Figyelt kérdés

Ezt használom, mert ez marha tuti mások szerint, de nekem csak a gondot okozza. Azzal visz a sírba, hogy eszméletlenül leterheli a gépet, mikor használnám. Kiírja, hogy "A Indítási objektumok feladat fut" És ez tart neki kb. 30-45 percig, addig alig tudok netezni is.


Lehet-e valamit átállítani benne, hogy ne csinálja már ezt?


2012. nov. 12. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A kaspersky nagyon nyomja a számitógépet,valamilyen műveleten csinál nincs olyas mi,hogy indítás védelem,sztem azt csinálja,a kasperky jó de sajnos terheli a gépet...
2012. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jellemzően, akkor csinálja ezt, mikor először kapcsolom be a gépet adott napon.


Illetve böngészős játékkal játszom, lehet, hogy ez terheli le?

2012. nov. 12. 16:43
 3/6 belapus ***** válasza:
Nekem KAV 2012 van, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.Ha teljes vizsgálatot végzek és mellette megy a Chrome is, a böngésző jobban terheli a gépet, mint a vírusirtó.
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aatól függ,hogy milyen játkkal ,és a még az is számit,hogy milyen géped van
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert nem optimálisan van beállítva azért
2012. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyen ez a buherált windows és a tört szoftver. Talán meg kéne venni, és optimálisan beállítani. Nem okoz észrevehető lassulást.
2012. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!