Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kezdő /és nemigen fejlődő/...

Kezdő /és nemigen fejlődő/ számítógép használó vagyok. Azt mondja az unokám: "Jó lenne, ha a számítógépet rendeltetésszerűen használnád! " Na most. Mit jelent a számítógép rendeltetésszerű használata? Mit kell ez alatt érteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beversz vele egy szöget,az már nem az. :)
2009. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég, ha pontosan tudja, hogy amit csinál, annak mik lehetnek a következményei, illetve amit csinál, azt miért csinálja. Tehát nem a gép uralja önt, hanem ön a gépét :)
2009. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tessék ezt pl. elolvasni és megtanulni. Nem kell megijedni tőle, idősebbek is elkezdhetik. [link]
2009. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14.45-nek köszönöm, a többi smanca!
2009. aug. 14. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évi számítógépes gyakorlatom van, nem vagyok (sajnos) húszéves (csak egy nyugdijass), de mindig újat tanulok, most már a saját itthoni gépemen. Folyamatosan ezt kell tenni. Jó tanulást!
2009. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy azért tetszik "nemigen fejlődő"-nek lenni, mert mondjuk senki se magyaráz el önnek semmit. Látom tévedtem. Ha kérdez valamit, ne oltson le, hanem talán fogadja meg amit írok, ha már nem ért hozzá.
2009. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!