Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Panda Antivirus Pro 2013-ban...

A Panda Antivirus Pro 2013-ban hol tudok hozzáadni olyan mappát, amit kivételnek vesz, és nem vizsgálja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Csomagold be RAR,ZIP ben akkor nem fogja.Egyébként nem lehet úgy megadni neki hogy azt ne vizsgálja.De ha vírus gond akkor nem érdemes vigyázni rá,nehogy a Panda törölje!
2012. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

előtte NOD32-t használtam, ott volt olyan menüpont hogy kivétel (akár mappa, akár weboldal)


Nem tudom összecsomagolni, mert a netről tölrötm le, és néha vakriasztás miatt a vírusirtók ezért sokmindent letörölnek.

2012. nov. 15. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Pandánál én sem találtam, de a Kaspersky évek óta bevált, és abban vannak "szabályok".
2012. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Válaszolt nekem a Panda:


Amennyiben mappát szeretne, kivétel kezelések, fájlvédelem alatt beállíthatja, weboldalt viszont csak a szülői felügyelettel tud, az pedig általános, nem egy-egy elérési útra vonatkozik.

2012. nov. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!