Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET NOD 32 próbaverzióját...

ESET NOD 32 próbaverzióját szeretném használni, de nem engedi a licence aktiválását. Miért?

Figyelt kérdés

#anzivírus
2012. nov. 19. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Emailba fogod megkapni
2012. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor sem tudom aktiválni, pedig már megkaptam. Azt írja ki, az aktiválás nem sikerült.
2012. nov. 19. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor a licence-t aktiválni akarod, ott van egy olyan fül is ahol a próbaverziót tudod próbálni 30 napig. Legalább is amit én letöltöttem valamelyik nap.
2012. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

kérj segítséget tőlük!


(esetleg elgépelted a felhasználó nevet, jelszót, ill. már telepítve volt a program és egyszer letelt a 30 nap és nem megfelelően távolítottad azt el...)

2012. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kézzel kell bepötyögni


ctrl+c

ctrl+v


nem jó

2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos sehogy nem akar sikerülni, infós szobatársam sem tudja mi a baj....
2012. nov. 19. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem jó, próbaverzióhoz TRIAL kódot küldenek.

Regisztrálni kell, küldik email-ben a felhasználói nevet és a jelszót.

De ha TÖRT a Windows a gépeden, akkor soha nem fogja engedni.

2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De ha TÖRT a Windows a gépeden, akkor soha nem fogja engedni."


Ez se igaz..

Kérdező vagy rosszul gépelted be,ez esetben másolással rakd be.Vagy csupán szórakozik a program,próbáld később.Vagy kérj új kódot,végesetben segítséget tőlük.

2012. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Palotás Imre ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, miért nem próbálkozol mással. AVG, vagy az Avast. Utóbbit letöltheted innen: [link] de a saját oldaláról is: [link] Ennél a letöltés még angol, de a program már magyarul beszél.
2012. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tört a Windows-om, de simán engedi. Én először próbaverziót használnám, aztán ha lejárt kéri az új kódot, amit megvettél, be kell írni, illetve amit már egy előttem író javasolta inkább másold be, mert a nagybetű- kisbetű mizériát így elkerülheted! Lehet, hogy az is volt a hibád, azért nem fogadta el.
2012. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!