Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusirtó. De melyiket?

Neuhauser László kérdése:

Vírusirtó. De melyiket?

Figyelt kérdés
Ingyenes, fizetős, Jó, nem jó, legjobb, legsz... Érvek és ellenérvek. Miért ezt, és miért ne azt, stb.. Minden érdekel, de főleg a tapasztalat...
2012. nov. 21. 23:21
 1/10 dexter7 ***** válasza:
Én a Kaspesky vírusírtót ajánlom, mivel már 2-3 éve használom és semmi panaszom sincs rá!
2012. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nod 32

[link]

Itt vannak a teljes verzióhoz serialok:

[link]

2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem használok. Ghostból visszateszem a gépet 30 perc alatt ha nagy baj történne s nem is zabálja a felesleges energiát. Adatokat meg nem tárolok rajta max. film, zene.
2012. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szintén kaspersky, ennek a terméknek nincs párja
2012. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: köszönjük, hogy a te géped is részt vesz spam terjesztésben és dDos támadásokban. Legalább jó ügyért fogyasztja az energiát!

Kérdező: én sokáig nodot használtam, majd eset smart security-t. A sebességük és heurisztikus keresőjük miatt nagyon ajánlom. Egyedüli probléma a kulcsok beszerzése, de bizonyos újságok szoktak adni 30 napos verziókat. Törni nem nagyon érdemes, mert akkor kb mint ha nem is használnál vírusirtót.

Ha olyannak telepítek gépet, aki tudom, hogy nem fog 30 naponként seriál után kutakodni azoknak az ingyenes AVG-t v. Avirát teszem fel. A normális gépeket ők sem fogják le, és legalább nem kell havonta piszkálgatni őket.

2012. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a nod jó csak a macerás beszerezni a kulcsot,ha te szeretsz olyant ami nem terhel a gépet panda cloud ingyenes, meg ajálnom a comodo internet securitiy is elég hatékony,de majd a 6.0ás verzió lesz az igazi hamarosan ki hönn az is

fizetős sztem F-secure

2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kovács Pistike01 ***** válasza:
2012. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah jó macerás, hozzád dobják a 3 hónapos kulcsot de az a baj hogy így se kéne
2012. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem nagyjából tökmindegy.


Avira, Avast jók, és ingyen vannak, ESET-nél meg chip magazin havikódját meg lehet találni neten. Még a Security Essentialssal sincs gond.


Összességében kb mindegy, mindegyiket folyamatosan fejlesztik, lényeg hogy tartsd frissen a vírusírtód, és ésszel kell netezni, aki így csinálja annak nem lesz gondja.

2012. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!