Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vírusírtó van a gépemen...

Avast vírusírtó van a gépemen (win 7) Időnként előugrik egy ablak, hogy illegális a program. Hogyan tudom eltűntetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
csináljál egy képet,és másold be annak a linkjét
2012. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Úgy, hogy az ingyenes változatát használod, és nem a fizetőset kalóz kulccsal.
2012. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem töröld le az Avastot! Nekem több ingyenes is fent van! pld Iobit malware fighter, Baidu Antivir ,adwcleaner, BotRevolt free, 360 Total Security, AMIR, és még mellé rendszer javítókat Advance System Care 9 ez nézi a vírust is , Wise care 365 ezzel mentéseket is tudsz végezni Tolwiz care ezzel is, PrivaZer nyom nélkül töröl beépül a jobb klick be és valamit ny nélkül akarsz törölni jobbal kijelölöd és ottvan ny nélküli törlés, a szemetest is nyomok nélkül kitakarítja, Töredezettség mentesítőt Auslogic Disc Defrag, CCleaner ez is sokat tud! Iobit Unlocker, Iobit Uninstaller, Geek és ezek leviszik a makacs progikat lehet az eltávolítást kényszeríteni velük és nyom, vagy darab file hátrahagyása nélkül törölnek, kiváló progik szerintem!!! nekem mind fent van és mind ingyé van!!!!és mindegyik működik van amit be tudsz állítani és automatikussan teszik a dolgukat pld , Advanced System jelzi hogy takarítani kéne és futtatod és kijelölöd,h auto javítás és + csinálja!!
2016. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!