Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Próbáltad már ezt a "jelszó...

Próbáltad már ezt a "jelszó megfejtést "?

Figyelt kérdés

11 éves húgom mutatta meg, és háromból két gépem működik :O

Szóval pl gmail-re be akarok lépni, beírom a felhasználó nevet a jelszót nem, a jelszó helyére jobb klikk -> elem megtekintése, aztán kijön sok sok minden, de a lényeg, hogy a "kék sávba" van egy olyan, hogy 'input type "password", a password-re dupla klikk és beírni helyette anithing majd enter.

Aztán bezárod az sok morze jelet :D és dupla klikk a jelszó helyén és beírja a jelszavat !:O

Másnál is működik ???

Ha máshol , más gépen lépek be saját email, fészbukomra, akkor ha ezt valaki ismeri és működik a gépén, akkor ellopja a jelszavamat ???

Egyébként nekem úgy működött , hogy előbb megcsináltam az anithing-es hadműveletet, aztán beléptem rendesen a jelszavammal, és utána már elég csak dupla klikk a jelszó mezőn és kiírja a jelszót :O


2012. nov. 23. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez marhaság.
2012. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de próbáltad most ? mert akkor nekem két gépen is miért működik ???

először beírom az antihinget, aztán enter

majd belépek rendesen

utána pedig vagy elég a jelszó helyén dupla klikk, vagy az egyik gépen ott megint be kellett írni az anithinget és kiadja :O

direkt azért vagyok több emberre kíváncsi, hogy ez egyes gépeken működik csak, vagy ez hogy van ???

Nem tudom bárkiét megszerezni, csak aki ezen a gépen belép !

2012. nov. 23. 20:41
 3/9 anonim válasza:
nekem nem működik..ha az anithing után entert nyomok, akkor egyből beakar jelentkezni,de az anithing "hibás jelszó"..
2012. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

már azóta működik a harmadik gépen is , és még kettőn kipróbáltam !( Win 7 és XP is van közte ). Letöröltem a Crome-ot és a Mozillát is és újra telepítettem, próbáld ki így .

Ha letöltöd újra

1. írd be a felhasználó neved

2. jobb klikk a jelszó helyén és elem kivizsgálása

a kék sávban ami megjelenik lesz egy password szó, azon dupla klikk és írd be anithing , enter.

3. írd be a jelszavad lépj be

4. lépj ki

5. írd be a felhasználó neved

6. jobb klikk elem kivizsgálása

7. password helyére írd be anithing enter

8. dupla klikk a jelszó helyén, nekem kiadja a jelszavam és innentől kezdve másét is ....

2012. nov. 25. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

A böngészőben így csak a weboldal html kódjába turkálsz kicsit bele, ráadásul hibásra írod.

Így nem fogsz tudni jelszót törni, hidd el.

2012. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem törtem senki kódját, és pont ez az , hogy ráébresztettek, hogy más gépén ne lépjek be soha sehova !

Egyébként működik már másnak is, szóval nem kamu !

2012. nov. 25. 21:00
 7/9 anonim válasza:
Nekem nem működik, se Mozillán se Google Chrome-on. Nincs olyan hogy password, nem tudok rákattintani.
2012. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ott a password, franc, akkor nekem miért működik ?:)

2012. dec. 27. 21:08
 9/9 anonim válasza:
... Te nem vagy norma, már bocs :D
2013. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!