Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beállítottam az automatikus...

Beállítottam az automatikus frissítéseket. A Nod 32-m pedig azt írja ki hogy állítsam be. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Be van állítva az automatikus frissítés. Nem régen nekem kellett telepíteni pl. az Internet Explorer-t mert azt kérte. Pedig biztosan azt állítottam be hogy automatikusan frissítsen ne csak szóljon. Most a Nod narancssárga és ezt írja ki: A számítógépen nincs telepítve az összes elérhető operációs rendszer frissítés.Telepítse a frissítéseket a Windows update segítségével. Kattintson ide: [link]

És itt azt kéri legyen automatikus frissítés a gépen.

Ezt nem értem. Miért van ez? Az előbb pedig azt írta ki hogy nem naprakész a gépem:( Miért van ez?


2009. aug. 17. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
A NOD32 nem ingyenes program, a 30napos próbaidő után meg kell vásárolni a licencet a további teljes értékű használathoz. Azért jelez narancssárgán mert a próba időszak vagy a licenc érvényességi ideje lejárt, vagy hamarosan lejár.
2009. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Nod 32-m októberig érvényes. Biztosan nem ez az oka.
2009. aug. 17. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

A Nod 32-m októberig érvényes. Biztosan nem ez az oka."


Az lehet, de hogy a licenced nem eredeti az 100% , és ezt "észre" is vették.

2009. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
láttam már olyat többször is, h a nod korábban észleli, h a microsoft közzétett frissítéseket, mint az oprendszered. várj 1 kicsit, v keress frissítéseket a vezérlőpulton keresztül, hátha megtalálja. nálam mindig ez a probléma, nem a licensz, hanem h gyorsabb a nod, mint a windows.
2009. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security ugyanezt eljátszotta velem, nem értettem, mi a baja. Aztán kiderült, hogy sárga a Biztonsági Központban az Automatikus frissitések. Azt írta ki, engedélyezzem a Windows frissitéseket. Azt hittem, minden oké, ezek szerint ez NOD-ESET rigolya.
2009. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm ! Az a lényeg hogy a gépemen most már minden frissítés meg van. Nem tudom miért csinálja ezt a Nod.
2009. aug. 17. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Rendszergazdai fiókodat, menj fel onnan a netre. Ha megjelenik a Tálca jobb oldalán a kis sárga pajzs, akkor Windows frissités érkezett. Kattints rá, telepiti magát. Aztán meg kell nézni a Biztonsági frissitéseknél, kék-e minden. Nálam a NOD32 sárgán viritott. Vagyis települ a frissités, de a NOD32 csak ellenőrzés után engedi át.
2009. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztonsági okokból csinálja ezt.
2009. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zenon válasza:

Azt hiszem,tudom miért.Nekem nod32 próbaverziónál

minden alkalommal volt narancssárga jelzés,és egy

felirat:,,Lehetséges,hogy számítógép veszélynek van

kitéve."Ilyenkor megnyitottam a panelt,majd a ,,védelem

állapota" fülre,itt egy linkre,ami asszem update.microsoft.com-ra vitt,de látszólag nem csinált vele

semmit.Ekkor zöldre váltott az ikon.Azaz elvégezte a nod-on keresztül a frissítést.

2009. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szeptemberi frissitésnél nálam az Eset Smart Security tette ugyanezt, a Biztonsági központban a virusvédelem és a tűzfal is sárga lett. Rákérdezett, hogy van-e saját magam által kezelt tűzfal és viruskereső, katt és kékre váltott. De riasztani így nem fog. A Windows Automatikus frissités kapcsolja ki ezeket, mert másképpen nem tud letölteni. Be kell valahogy jutnia a gépre.
2009. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!