Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jogosultság visszaállítása,...

Jogosultság visszaállítása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Kölcsönadtam a laptopomat egy hétre egy ismerösömnek,ezért csináltam egy új felhasználói fiókot amit használhat és azon letiltottam a C:Helyi lemezt. Na most visszakaptam és látom h az én fiókomban is le lett tiltva illetve nincs hozzá jogosultságom mivel egyszerre vagyok felhasználó és rendszergazda is,pedig csak a felhasználói jogosultság van letiltva a C:-n de nem enged hozzáférni mert rendszergazdai jogosultságom mellett felhasználói is van.hogyan tudnám ezt orvosolni illetve visszaállitani,hogy hozzáférjek újra?

2012. nov. 25. 21:22
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld a következőket :


Keresés és futtatás : lusrmgr.msc -> Felhasználók -> Keresd meg a saját felhasználódat katt kétszer rá -> Tagság fül -> Katt a felhasználóra és aztán Eltávolitás gomb.


Ekkor elvileg csak a rendszergazdai jogai maradnak meg a felhasználónak.


Sok sikert.

Üdv.

2012. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem lehet végrehajtani a parancsot, itt is kérés elutasítva ablakot dob ki mivel rendszergazdai jogosultságot kér.:(

2012. nov. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!