Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » McAfee AntiVirus+ AntiSpyware...

McAfee AntiVirus+ AntiSpyware vírusirtóm van. Egy barátom ajánlotta mellé a Windows Defender szoftvert. Régen is használtam AVG Free mellett. Használhatom McAfee AntiVirus+ AntiSpyware mellett a Windows Defender-t?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszi!
2009. aug. 19. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Használhatod, de tök felesleges, mert a Windows Defender is egy AntiSpyware szoftver.
2009. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi csak tesztelte a kettőt,a Windows Defender 36 Spyware-t talált míg a McAfee-n csak 8-at.így biztonságosabb azért:D
2009. aug. 19. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Először is EGY szoftvert használj mert megbolondul az a gép, másrészt én egyiket se ajánlom, mcafee nagyon pontatlan, sok a fake alarm, de vannak jó összehasonlító tesztek a neten, inkább nodot vagy kasperskyt ajánlanék, azzal tényleg biztonságban is lennél.
2009. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem én akartam a McAfee-t,újralett instalállva Windows és a szerelő ezt rakta be.Én is szívesen NOD 32-őt használnék, de félek, hogy biztos ,nem tudom mit nem tudok biztosan:d
2009. aug. 19. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
www.eset.hu, illetve [link] [link] válaszd a komplex progikat (vírusirtó, kémprogram irtó, tűzfal egyben és automatikus múködés). Csak nem ingyenes egyik se. (30 napos próbaváltozatok vannak).
2009. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenből EGY kell (vírusirtó, kémprogi irtó, tűzfal), mert ha több van, egymást blokkolják. Le fog fagyni a géped!
2009. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat!Annyit tudok, hogy Eset Smart Security-t tuti nem szerzek be(tegnap letöltöttem a 30 napos verziót,blokkolta az internetet,Xfire-t,Google Detskop moduljait.Szinte mindent ami nettel megy.)Inkább a NOD 32-re váltanék:D
2009. aug. 20. 06:43
 8/15 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security tűzfalát BE KELL ÁLLÍTANI, vagy mindent blokkolni fog. Töltsd le ugyanonnan, ahol a próbaváltozatot a Telepitési útmutatót. Attól függ, mit engedsz meg, hogy mit enged át a netről.
2009. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ESS: telepitési kódot beírtad? [link] Aztán be kell kalibrálni a tűzfalát. Főablak/Beállítások/Személyi tűzfal/Forgalom szűrése/Interaktív szűrési mód a beállításokhoz, utána lehet Automatikus/Személyi tűzfal beállításai/Szabályok és zónák/IDS és további beállítások. Ha egyedül nem megy, olvasd el a telepitési útmutatót.
2009. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ESS: ha ineraktív a tűzfala, folyamatosan kérdezni fog, mit engedsz ki a netre és mit nem? Azért TŰZFAL, hogy védje e gépedet.
2009. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!