Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vendégfiók korlátozása hogy...

Vendégfiók korlátozása hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt hol vagy hogy kell beállítani, hogy ha a rendszergazda fiók(saját fiók) mellé aktiválok egy vendég fiókot és hogy a rendszergazda dokumentumait ne lássa a vendégbe bejelentkezett, csak a vendégfiókban létrehozottakat? A megosztásnál találtam hasonlót h internetet osszon meg meg stb de ott én láttam olyat h ki tudtam volna választani, hogy miket igen miket ne. Ha létrehozom simán a vendégfiókot akkor jelen pillanatban mindent meg tudok nyitni ami a rendszergazdában van, egyedül módosításra törlésre és hasonlókat nem enged. Hogy tudnám ezt megcsinálni, hogy csak a saját dolgait lássa a "vendég"?
2009. aug. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A vendég fiók alapból korlátozott. Azt hiszem, hogy nem is tud a rendszergazda adataiba belenézni.
2009. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Vezérlőpult->Felhasználói fiókok, aztán ott lehet piszkálni a beállításokat...
2009. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen korlátozva van, de annyira csak hogy törölni, módósítani áthelyezni nem tud. Viszont minden mappához hozzáfér :S


2. válaszolónak: Nézelődtem ott de nem találtam konkrétat :S

2009. aug. 19. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájlmegosztással. Rendszergazdai oldal, C, egyenként kattints jobb egérgombbal a fájlokra, Tulajdonságok. Biztonság fül: itt be tudod állítani. Pipát kiveszed vagy bejelöld.
2009. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen a C-n be tudod állítani, de másik meghajtón mondjuk a D-n én nem tudom mert nem engedi a kis négyzetet kipipálni, hiába nyomkodom. a C-n meg nincs elég helyem, hogy oda áttegyek mindent -.-
2012. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!