Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az avast vírus irtóm kiírta...

Az avast vírus irtóm kiírta hogy talált egy rootkit-et, közben lefuttattam az online vírus keresőt a NOD-tól az meg nem talált semmit. Ilyenkor mi van? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Amikor először jött az avastól ez a rootkites dolog közölte velem hogy újra kell indítani a gépet és egy rendszer ellenőrzést végre kell hajtani és azonnal törölni kell a fertőzött fájlt. Mondom oké meg is csinált mindent szépen aztán betöltött a rendszer se a vírus írtó nem működött se a wifim, na mondom itt valami történt ezért beraktam az XP cd-t és csináltam egy frissítést, ezután minden jó lett. Most működik a vírusírtó wifi minden de megint jelzett hogy talált rootkitet és azért nem akartam megint elindítani a rendszer vizsgálatot mert megint úgy járok mint először. Köszönöm szépen aki hozzá tud szólni :))

2012. dec. 6. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

próbál meg a Kaspersky TDSS killert

itt a link: [link]

majd töltsd le a Malwarebytes anti-malware-t, link: [link]

2012. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rootkit: azóta újra felmentél a fertőző oldalra? Ha igen, ne csodálkozz.
2012. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ennek a rootkitnek a neve?
2012. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már újra raktam az xp-t biztos ami biztos :)
2012. dec. 8. 11:44
 5/5 anonim válasza:
Én megkérdeztem a szakértőtől telefonon és azt mondta, hogy telepítsem rá a Malwarebytes Anti Malware programot.
2012. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!