Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megcsinálni PDF-ben...

Hogy tudom megcsinálni PDF-ben, hogy ne lehessen kimásolni a tartalmat belőle?

Figyelt kérdés
Egy tanárunk azzal szórakozik, hogy kiadja kötelező feladatnak az ő lefordítandó angol cikkeinek a fordítását (nem tud angolul, mi meg dolgozzunk ingyen). Na, én nem fogok. Lefordítottam kb 20 oldalt, de nem akarom, h kimásolja. Hogy tudom ezt megtenni?

2012. dec. 7. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Pdf alapból csak olvasható.
2012. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De nem alapból ki lehet másolni.
2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy ki lehet másolni belőle tartalmat. tudom, hogy nem szerkesztheti, de nekem a másolás lenne a fontos.
2012. dec. 7. 13:57
 4/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Hogyan készited a PDF-et ?


Ha Adobe Acrobat progi segitségével (Nem az olvasó, hanem az a progi amivel szerkeszteni lehet a pdf-et) akkor ott be tudod állitani, hogy milyen engedélyek legyenek érvényesek a PDF filére : File -> Properties -> Security fül -> Password Security.


Illetve ha olyan PDF nyomtatód van, akkor abban is állithatod az engedélyeket (Pl. NOVA PDF - fizetős)


Sok sikert.

Üdv.

2012. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
word dokumentumot mentettem pdf-ként, és nem engedi beállítani, ahogy leírtad :(
2012. dec. 7. 19:32
 6/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Persze, hogy nem engedi.


Irtam: kell hozzá az ADOBE ACROBAT PRO nevezetű progi (nem az amit ingyen le tudsz tölteni)


Üdv.

2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd át Ezt : [link]


Töltsd le ezt : [link]


Ezzel tudod a jogokat utólag is állitgatni.


Sok sikert.

Üdv.

2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))
2012. dec. 8. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kinyomtatnám "Házi feladat" vízjellel, majd beszkennelném a papírt PDF-be. :D
2012. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D köszi, már megoldottam az adobe pro segítségével:) bár gondolkodtam azon is, hogy másik nyelvre fordítom neki direkt. elvégre nem mondta konkrétan, h magyarul kéri :P
2012. dec. 15. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!