Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most akkor törölni kéne vagy sem?

Most akkor törölni kéne vagy sem?

Figyelt kérdés
Nekem is magától feltelepítődött a Norton Security ? Pontosabban ez most mi is ? Töröljem vagy hagyjam ?

#vírus #törlés #vírusirtó #Norton Security Scan
2012. dec. 25. 17:30
 1/7 anonim válasza:

ha nem fekel es tokeltesen mukodik hagyd rajta

ha meg ha fekel jobb letorolni

2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos letörölném.Nekem ne telepítődjön fel semmi a tudtom vagy akaratomon kívül.De ha téged nem zavar...:)
2012. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem zavar,amikor telepítettem a gépet lejött a vírusirtóval együtt szerintem,akkor észrevettem,de nem jött még elő sose (a vírusirtóm : Microsoft Security Essentials, Mcaffe Security Scan Plus)


Azért kérdeztem,mert utána itt nézegettem és valaki azt mondja,hogy átnézi a gépet hogy van-e rajta vírus valaki meg,hogy kémprogram.

2012. dec. 26. 16:17
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Nézd meg a Telepít / törölben. Ha ott van vakard le! Nem kell (nem ajánlott) ennyi vírusírtó a gépre. A vírusírtók telepítésekor, ha van fent egy másik általában írja, hogy töröld le a meglévőt mert összeakadnak (kinyírják egymást vagy nem települ avagy csak hibásan települ)!

Nézd meg a biztonsági központban melyiket írja tűzfalnak / vírusírtónak azt hagyd meg!

Amúgy meg egyet értek a 2. hozzászólóval, mindíg tudd mi van a gépeden, mert sok gondot okozhat!

Legalább is én ezt tenném a döntés a te kezedben!

2012. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Döntöttem,letöröltem.Remélem helyesen tettem,amit tettem.


Köszönöm a válaszokat:).

2012. dec. 27. 18:21
 6/7 anonim válasza:
3.0 GHZ 8GB ramom van es ket virusirtom van es ne olik egymast erdekes amit irsz:DDD
2012. dec. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

próbáld ki pl a bitdefender mellé feltenni a nod32 -őt, meglátod mi lesz!

Másik hogy minek ellenőrizze 2-ő is egyszerre! Lehet (ha engedi), viszont akkor 2 azonos funkció ne működjön (pl aktív fájlrendszervédelem)!Sok múlik a beállításokon! Biztos hogy ha 2 vírusírtó ugyan azt teszi akkor kifejezetten rontja a teljesítményt! Biztos nem futtatsz egyszerre 2 vírusírtót, max az egyik stagnál míg a másik fut!

2012. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!