Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót és egyéb...

Milyen vírusirtót és egyéb biztonsági programot használtok, melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy problémám, amit sikerült megoldanom (egyébként olvastam a neten hogy nemrég másnak is hasonló volt és nem ismerte fel a vírusirtója), de a vírusirtóm még talált problémákat, amiket aztán javított (remélem) viszont nem vagyok teljesen nyugodt. A rootkitektől meg az egyéb ilyenektől tartok vagyis attól hogy esetleg valaki hozzá tud férkőzni az adataimhoz, és hogy nem sikerült elhárítani mindent. Eddig avira volt fenn, amely talált valami rejtett objektumot, de semmit nem csinált vele, felraktam az avg-t is, ami sokkal több mindent talált, és javított (állítólag).

2012. dec. 29. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Eset smart security
2012. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Mindenkinek - már akinek van - az a legbiztonságosabb, amelyikben megbízik.Számára nyilván az a legmegbízhatóbb is.

Itt egy viszonylag friss teszt:


[link]

2012. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én az Avast!-ot tudom ajánlani. Sosem volt nekem más, teljesen meg vagyok elégedve vele, persze ez egy vélemény. Emellett CCleanert ajánlok mindenkinek, napi 1x futtatod.

Ha már nagy a baj akkor ments ki az adataidat, vizsgáltasd át őket és ha nagyon szükségét érzed akkor formázz. Kétlem hogy neked erre lenne szükséged.

2012. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én panda cloud antivirust használok,mert nem lassitja a gépet és weblassulást se okoz.Nem volt vele problémám virusok terén :) Bő fél éve használom. Ez melett heti vagy két hetente egy malwarebytest lefutatok,ami eddig nem talált sose semmit. Amugy meg nincs 100%os védelem,csupán rajtad múlik hova kattintgatsz,mit csinálsz,mert egy fizetős kaspersky melett is összeszedhetsz minden szutykot te is ha felelőtlen vagy!
2012. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!