Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtó a kettő...

Melyik vírusirtó a kettő közül? Łent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodom és nem tudok dönteni Comodo Internet Securtiy 2013 Premium(a free verzió), vagy Eset Nod32 Eset Smart Security 5( chip újságkóddal) legyen a gépemen. Ki melyiket ajánlaná a 2 még egyszer mondom 2 közül.

2013. jan. 1. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Eset Smart Security 5 van pc guru kóddal már több hónapja, és soha nem hagyott még cserbe! Csak ajánlani tudom, főleg a full verziót!
2013. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 karesz01 ***** válasza:

Csak is ez jöhet szóba ajánlatként .


idézet :

Eset Nod32 Eset Smart Security 5( chip újságkóddal)

2013. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ki melyiket ajánlaná a 2 még egyszer mondom 2 közül" - sokáig jól el voltam a Comodo-val.Volt néhány hamis riasztása - belefért.

A 2013 -as verziót nem ismerem.Szerintem jók a fejlesztők és sokat javíthattak rajta.

Az ESS ismertebb,ezáltal népszerűbb is.

Azért megjegyzem...Még XP-m volt és ESS v.4.xxx (legális kóddal!) Gigabyte hivatalos oldaláról , hivatalos Update progival dolgoztam - szólt is : fertőzés...többszörös fertőzés...dobálta fel a vörös ablakokat...etc.

35 perc tétlenség után - az egér sem mozdult - hideg reset.

2 nap után XP reinstall.

2013. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eset-nél döntöttem mivel amikor a comodo 5.9-es verziója fent volt akkor nagyon lefoglalta a netet a tűzfala azon belül nem tudom mi a greekbudy nem volt feltéve szóval csak a tűzfala foglalt le valamit. Köszönöm még egyszer mindenkinek megy egy zöld kéz sziasztok.
2013. jan. 2. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security5 nálam vásárolt kóddal fut. Mivel Felső alapú, tökéletesen megbízható. Két napja kerestem Adobe Flash Player ActiveX-et IE-hez. UpdateStarra irányított át, letöltés közben azonnal bezárta a Firefox-ot és megtisztítás, karantén. Trójait fogott!
2013. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs: FELHŐ alapú.
2013. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!