Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A java miatt veszélyben van a...

A java miatt veszélyben van a gépem?

Figyelt kérdés
Lehet mostanság hallani, hogy a java alkalmazáson keresztül adatokat lopnak, ha olyan honlapra megyünk fel. A kérdésem, hogy ugye az fb, youtube, meg az ilyen hasonló honlapokról ugye nem kaphatok ilyen java-n keresztüli fertőzést. A másik, hogy elég csak kikapcsolni a böngészőben a plugint és akkor nem vagyok veszélyben, vagy töröljem is le a gépről? És az utolsó, hogy azt írják, hogy ez a hiba a java 7 update 10-ben van, de nekem szerintem java 7 update 9 van, akkor is veszélyben vagyok?

2013. jan. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, mert nem egy új hiba az. De már van 11-es frissítés amiben elvileg javították.
2013. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

99%, hogy előbb fogsz valami mást összeszedni, mint pont ezt a trendi hibát kihasználó ragyát. Ha a plugint kilövöd az elég.

Mivel a hiba régóta benne van a rendszerben, teljesen mindegy milyen update-ed van.

2013. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Vezérlőpultból is töröltem a 7.10-et, aztán letöltöttem a két frissitést.

[link]

Telepítés után a Java Control Panelben felhúztam jó magasra a védelmi szintet (csuszka).

2013. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meg letiltottam a java-t de pl. a google java-t igénylő logójátéka is megy. meg az fb. pedig elvileg ahhoz is kell java, hogy jobban fusson. legalább is haveromnál a böngésző felajánlotta.
2013. jan. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A 7.11-es Java jó.
2013. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!