Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 32 bites windows 7-em van....

32 bites windows 7-em van. Ram 1.5 giga. Ddr1-es. Winyó 80giga, stb. vírusírtó kellene. Az Avast nagyon fogta a gépet, így dobtam. Most van a not32 30 napos próbaverzió, de utána? Hallottam, hogy a ZoneAlarm Free Antivirus + Firewallt sokan dícsérik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig az avast a legjobb.
2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól nem tudtam netezni.A not 32 nem húzza,csak az fizetős,Azért kérdeztem a Zonert.......
2013. jan. 17. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

...a puding próbája az evés!

a Te gépeden, Neked kell megállapítani (kipróbálással!), hogy melyik SZERINTED a legmegbízhatóbb és melyik az amelyik legkevésbé "fogja" a gépet.

egyébként a A NOD32 Antivirus 5.0 diákkedvezményes ára:


új licenc - 1 évre – DIÁKKEDVEZMÉNY!!! 6.290 Ft

új licenc - 2 évre – DIÁKKEDVEZMÉNY!!! 8.990 Ft


vagy megveszed havonta vmelyik szám.tech. magazint ami tartalmazza...

2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
... kb. 10 doboz cigi ára! ne sajnáld, ha úgy érzed, hogy a gépedre az a legjobb...
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen igazad van.A puding próbája az evés.De gondoltam nem fárasztom a gépet fölösleges dolgokkal ha nem muszáj...egyébként 35 éves vagyok és nem dohányzom!A többit találd ki...........
2013. jan. 18. 10:02
 7/7 Emberek ***** válasza:
szerintem vagy rakj fel egy MSE-t (amennyiben aktivált Win-ed van), vagy pedig egy Avira-t, amit csak évente kell frissíteni
2013. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!