Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges-e más felhasználó...

Lehetséges-e más felhasználó blogjáról töröltetni a kommentemet? (blogol.hu) Személyes adatokról van szó.

Figyelt kérdés
5-6 évvel ezelőtt rendszeres blogoló voltam blogol.hu-n, és tekintve, hogy elég fiatal voltam, nem nagyon tudtam, miért nem szabad kiadni személyes adatokat (teljes név, lakhely). Egy másik felhasználó bejegyzése alatt kommentben írtam le az információkat, és azóta is bárki rátalálhat. Kérdésem, hogy lehetséges-e valamilyen módon megkérni az üzemeltetőt, hogy távolítsa el ezeket a kommenteket, vagy törődjek bele, hogy felelőtlen voltam? Ha lehet, hogyan? Ütközik valamilyen jogszabállyal? A kérdéses blog már 2007 óta inaktív, nem hiszem, hogy bármiféle problémája lenne vele a lánynak.

2013. jan. 28. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, meg a google-t is kérheted hogy törölje ki a szervereiről, ha rákeresnek a nevedre ne adjon találatot. Erre van egy űrlap.

A blogol.hu-nál meg írj az adminnak vagy a bloggazdának, gondolom ő tud moderálni.

2013. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy lehet törölni a Google-ból? köszönöm a választ!
2013. jan. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!