Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hány wattot fogyaszt egy...

Hány wattot fogyaszt egy laptop hűtő?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok róla leírást. Csak hogy 5 volt-.- A szart se érdekel hogy hány voltot fogyaszt. Egy átlagos 2 illetve 3 ventillátorosra gondolok. Tudom hogy van eltérés de kb mennyit? 2 watt? esetleg 10 watt?
2013. jan. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg, hogy hány Amper-es. Ha megvan, akkor az áramerősség és a feszültség szorzatából előáll a teljesítmény. De igazából ha ezt nem tudod, akkor nem értem miért nélkülözhetetlen tudnod, hogy hány Watt-os. Egyébként sokkal fontosabb, hogy hány Volt-os.
2013. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A szart se érdekel hogy hány voltot fogyaszt"

xD


[link]


mondjuk ez 2 watt


de könnyűszerre kiszámítható a (current*voltage) képlettel

eszközkezelőben pedig oda van írva, hogy max 500mA / port, magyarul 2 és fél wattnál nem mehet feljebb, de inkább lejjebb vannak

2013. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A volt azért nem érdekel, mert azt szerettem volna meg tudni hogy mennyire eszi az aksit. De akkor ahogy látom ez teljes mértékben nélkülözhető mert nagyon keveset.
2013. jan. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!