Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tigáz oldalán akarok mérőállás...

Tigáz oldalán akarok mérőállást diktálni, de nem engedi megnyitni az oldalt. Ezt írja ki, hogy a szervezet tanúsítványa érvénytelen. Mit tegyek, hogy megnyissa?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk én ennél tovább nem mentem, a google-ba ütöttem be a tigázt, ezt leszedtem, próbáld így.

2013. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem így sem nyitja meg, ugyanazt írja ki.
2013. febr. 1. 10:42
 3/9 csacsi2 ***** válasza:

Tanusítványkezelő!

Internet explorernél (de a többinél is) ha kidobja az ablakot van olyan lehetőség ,hogy megértettem a kovkázatot és továbblépek!

[link]


Akkor kérdez ilyeneket ha az internet beállításokban az SSl használata be van jelölve. Ilyenkor egy adatbázisból kéri le a hitelességi bizonyítványt. A firefoxnál jól kéri le.

[link]

2013. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem google chrome-om van. És ott nincs olyan lehetőség hogy továbblépjek az oldalra.
2013. febr. 1. 11:01
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

google chrome -ról inkább nem vélekedek....

Internet explorer-ed biztos van, ha Windows-t használsz.

Futtatásba beírod: iexplore


A Chrome beállításaiban is kell legyen tanusítvány kezelő, beállítások, biztonság, nézz körül és ne legyen bejelölve a biztonságos SSL használata.

2013. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ELMÜ-ÉMÁSZ villanyóra állás, online ügyfélszolgálat: Google Chrome-ra nincs optimalizálva, IE-TAB bővítmény kell hozzá, írja a cég, de így sem működik. Mozilla Firefox-szal némi szivatás (másodszorra elfogadott jelszó) már igen. Közmű szolgáltatók és az informatika...
2013. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

ELMÜ-ÉMÁSZ engem is szivat, nem engedi a jelszót, még a IE -al sem.Mennyi irodai munkás és ezt tudják?!

Minden esetre Tigáz- on próbáltam (mit a kérdező írt) és Az IE tanusítvány hibát írt, míg a Firefox nem.

Lehet a Chrome is az ie tanusítványkezelőjét hazsnálja.


amúgy meg Jobb klikk a címsoron a tanusítvány hiba -n

Tanusítvány megtekintése / Telepítése és nem kérdez többet!

2013. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Ez lemaradt:

[link]

2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ELMÜ-ÉMÁSZ küldött egy kérdőívet, a "nagyszerű online ügyfélszolgálatról" kérdeztek. Hát alaposan megírtam nekik a lesújtó véleményemet.
2013. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!