Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha egy oldal végén EXE szerepe...

Ha egy oldal végén EXE szerepel, vagy hasonló a .hu és .com helyett, az vírusos veszélyes?

Figyelt kérdés
Mik a következményei,ha ilyenbe lépek,és nincs vírusírtóm?
2013. febr. 4. 20:09
 1/9 anonim válasza:

Ha EXE-re végződik az valami futtatható állomány (program). Rejthet kockázatot, amennyiben nem 100%-ig megbízható helyről töltesz le.

Egyébként vírusirtó nlkül netezel? Az kemény.

2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
EXE végződésű oldal?? Van olyan??
2013. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Igen,de nem töltök le rá semmit:D. Nagyjából gyakori kérdésezek,mielőtt megnyitok valamit, pl: itt linkelnek,mindig elolvasom a kommenteket.=):D Fura egyébként tényleg, de nincs rajt virusírtó:D


Második: Igen, épp most láttam, és nem nyitottam meg persze. :D Nem szokásom

2013. febr. 4. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ilyen oldalakra gondoltam pontosabban, és valahol írták,hogy az ilyet nem jó megnyitni,mert az már alapból gyanús ha így végződik. Az oldal valószínűleg nem vírusos, de nem biztonságos megnyitni.

Csak ezért kérdeztem:)

2013. febr. 4. 21:20
 5/9 A kérdező kommentje:

/csrss.exe.html


ez a fele ami gyanús:D. Én sem találkoztam még ilyennel, de végülis, nem gondolnám,hogy egy oldal lehetne magában vírusos,ha nem töltök le semmi olyat.

2013. febr. 4. 21:21
 6/9 anonim válasza:
Rakd fel az Avirát, az ingyenes. Bár tőlem vírusos is lehet a géped.
2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy így?? Itt nem az oldal vége az EXE, mert a végződése ezeknek is .COM...

Ezekhez tényleg jobb ha vírusírtót teszel fel és akkor letöltés után mindjárt ellenőrzi, hogy gyanús-e. Én is sokszor töltök le exe-t, akár ZIP-elve is, mert ugye egy alkalmazás 95%-ban exe...

2013. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt megnézném, amikor egy TLD EXE lesz. :D


Ezeknek a vége egyébként nem exe, hanem, html.

Aminek exe a vége, az sem indul el, csak direkt link.

Megkérdezi, hogy letöltöd-e, te meg rányomsz, hogy nem.

2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D. Letölteni nem szoktam semmit, max zenét, abból még eddig semmi bajom nem volt,kb 2-3 havonta töltök le,mert youtube-ról hallgatok fülhallgatóval itthon,suliba menet mp4 és azon meg sok szám van, és arra a 20 percre teljesen mindegy.
2013. febr. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!