Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon hogyan tudom egy...

Facebookon hogyan tudom egy másik felhasználó rám, a saját adatlapomra vonatkozó letiltását feloldani, megszüntetni?

Figyelt kérdés
A saját fiókomat szeretném megszüntetni, de az adatlapom hivatkozása attól még megvan neki és nem szeretném ha az illető tudna arról, hogy felfüggesztem, megszüntetem a fiókot. Hogyan lehetne ezt a lépést megtenni anélkül, hogy ő látná?

2013. febr. 5. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lássuk csak. Törölni akarod a fiókod, de azt akarod, hogy a másik ne vegye észre. Ahhoz, hogy ne vegye észre, az adatlapodnak elérhetőnek kell lennie a számára. Viszont ez kizárja a törlést. Valamelyiket el kell felejtened a 2 dologból.
2013. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz. Jogos a gondolatmenet. :-)


Kérdés hogyha először letörlöm a saját adatlapomat, akkor utána ő azt látni fogja-e bármilyen formában vagy csak azután szembesül a dologgal, hogyha feloldja a tiltást, de addig nem lát semmit belőle?

2013. febr. 5. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)

Jah, hogy van egy tiltás a dologban. Szóval ő letiltott téged. Véleményem szerint akkor pont hidegen hagyja, hogy van-e adatlapod vagy nincs. :D De visszatérve: azt sajnos nem tudom, hogy ha letiltok valakit, akkor én látom-e a profilját.

2013. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen fordítva sem látszódik. Tehát ha én letiltok valakit annak nem látom az adatlapját, de ő se. Ezt amit akarsz emiatt nem tudod megoldani.
2013. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna én is erre a végkövetkeztetésre jutottam. Úgy tűnik itt egy profira lesz szükség. Nem tudtok véletlenül valakit? :-) Nyomós okom van rá, hogy az illetőt eltávolítsam minden szinten. Amúgy már ő is volt nálam letiltva.
2013. febr. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!