Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security 6 mellé...

Eset Smart Security 6 mellé feltehetem a Microsoft Security Essentials 4-et?

Figyelt kérdés

#MicrosoftSecurityEssentials4 #ESETSmartSecurity6
2013. febr. 15. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint nem fognak összeakadni egymással és rendszerhibát okozni?
2013. febr. 15. 11:52
 2/12 anonim válasza:
Az okát nem teljesen értem. Teljesen fölösleges a MSE4 egy jól működő vírusírtó mellé.
2013. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 valósidejű víruskergető, csak a bonyodalmakat okozza.

enyhébb esetben, úgy belassul a rendszer, hogy nem tudod normálisan használni, de nincs kizárva, az állandó kék-haldoklás (Rendszer-összeomlás!) sem, míg mindkettő telepítve van.

Egyébként, ha nagyon szeretnéd, minden további nálkül települni fog, de figyelmeztet a lehetséges negatív következményekre, és csak a Te kilön megerősített jóváhogyásodra(engedélyedre) fog települni.

(a telepítés megkezdése előtt, nagyon javasolt manuálisan! Rendszer-visszaállítási pontot, létrehozni...

2013. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem és felesleges is.MSE amúgy se ér semmit.
2013. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security MINDENT az ellenőrzése alatt tart, két valós idejű védelem (egyikük ráadásul tűzfalas) le fogja lassítani a gépet, összeakad, lefagyhat. Semmi értelme.
2013. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Microsoft Security Essentials-al nem akad össze.Különben nem is szar.Nekem pl. olyan vírust talált meg, súlyos, amit az ESET nem.
2013. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


MSE sz.r valóban,leszerepelt már.Ne csodálkozz utolsó ha problémád adódik,bár nettes szokásodtól is függ,mert védelem nélkül is meg lehet lenni,MSE már majdnem annyit ér :)

2013. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"MSE sz.r valóban,leszerepelt már.Ne csodálkozz utolsó ha problémád adódik,bár nettes szokásodtól is függ,mert védelem nélkül is meg lehet lenni,MSE már majdnem annyit ér :)"


Hát igen.Netes szokásoktól is.Ténleg, csak kicsit jó, mert blokkolt 2 olyan vírust, amit az ESET nem.

2013. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolso.Az egy dolog.Minden vedelem kepes blokkolni,kerdes mit :)

Es amugy google...

2013. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jólvan, bevallom ,igazatok van. :D De szerintem ész kérdése. :D Ha ésszel netezel, nincs vírus :D
2013. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!