Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom ezt eltávolítani...

Hogy tudom ezt eltávolítani ezt a hjackert?

Figyelt kérdés

délután telepítgettem programokat a frissen újra telepített gépre, és (szerintem) a foxit readerrel települt a program. 22find a nevet. Bépül a böngészőbe és nem lehet eltávolítani. Egyetlen nyoma, hogy van egy ikonja az asztalon, amit ha revo uninstallerrel el akarok távolítani akkor a google chrome-ot akarja eltávolítani. El is távolíttattam vele, de ez a 22find megmaradt. Böngészőket újratelepítettem, de ez sem használt. Vírusírtó és a SuperAntiSpyware sem talált semmit

Hogy tudnám eltávolítani?



2013. febr. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

este ez megcsináltam, sajnos ezzel se sikerült eltávolítani pedig a három programból kettő észre is vette és elvileg törölte is. de nem

úgyhogy újra raktam a gépet

2013. febr. 21. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

A Mozilla Firefox maga tiltotta le a Foxit Reader régebbi beépülőjét, mert veszélyes lehet, legyek óvatos.

Ez a gyártó honlapja, ezzel nincs gond.

[link]

2013. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!