Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudnátok nekem küldeni olyan...

Énmegjuli kérdése:

Tudnátok nekem küldeni olyan oldalakat ahol jó teljesítményű-Jól kinéző s478-as foglalatú procihűtők vannak?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.

2013. febr. 24. 16:01
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Kifejezetten ilyen oldalt? Nyilván nem. vagy keresel régi teszteket vagy a gyártók oldalain feltúrod a régi hűtéseket.


Ott voltak pl. a Zalman 7700 és rokonai. Rohadt jól néztek ki, aztán nem értek igazából semmit. De szép réz "virágok" voltak.

Egy akkoriban készült Cooler Master hőcsöves hűtő kevesebb mint feléért bealázta őket, elég kevés embernek volt, de az meg nem szép.

Vagy ott a Thermaltake Volcano széria a 7+ elég impozáns volt a rézbordával, mondhatnám szép. Csak a világ egyik leghangosabb hűtése volt a maga 60-70dB-jével. :D

2013. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. :D

Igazából egy sszép de erős hűtést keresnék.Az oldal az mind egy milyen leeht ott másis csak ezeket tudjam megnézni.

Vagy típusjeleket küldjetek. :D

2013. febr. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!