Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Dfgjdfgd. Exe mi ez? Pár...

Dfgjdfgd. Exe mi ez? Pár napja kb 4-5 percenként felvillan egy ablak kb 0,1 másodpercre és erre hivatkozik, vagy futtatni akarja, nem tudom.

Figyelt kérdés

A probléma azzal kezdődött, hogy a Microsoft Security Essential kiírta, hogy: A rendszer megtisztítja a számítógépet az észlelet veszélyforrásoktól. Nincs szükség felhasználói beavatkozásra.

Azóta mindig felvillan az ablak amit írtam. dfgjdfgd.exe, néha skype.exe, meg SuiteTray.exe.

3-4 óra géphasználat után sokszor jön, hogy a dfgjdfgd.exe működése leállt vagy USB 3.1 működése leállt.

Még egy fontos: ha egy linket másolni akarok, akkor mikor beillesztem (bármilyen link is legyen az), akkor nem az eredeti link illesztődik be hanem: bit ly /12oMZhQ jelenik meg.

MIT TEGYEK?


2013. febr. 27. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy hack program, de lehet hogy csak egy sima vírus... telepítsd újra a géped akkor biztos nem fogja többet mutatni. mégvalami: ha letöltesz vmi programot és telepíted soha ne telepíts a mellékelt toolsokat és egyéb mellékprogramot mert vírusosak és lassítsák a géped.
2013. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újratelepítés nélkül valahogy megoldani? javaslat?
2013. febr. 27. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma vettem észre, hogy a Ccleaner törölni akarja ezt: ...exe.5687. Registryben, File exist-ben találta. A védelem az egyik megnyitott Impress fájlomat nemcsak bezárta, de még újra is indult a Windows. LibreOffice 4.0-át töröltem, visszatettem a 3.6-ot, az előzőben volt.
2013. febr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!