Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha más operációs rendszert...

Ha más operációs rendszert szeretnél megismerni. Meg szeretnél más rendszert is ismerni?

Figyelt kérdés
Több emailt is kaptam arra, hogy ki szeretnének próbálni más operációs rendszert. Azok, akik ki szeretnének próbálni egy Linuxot, nyugodtan írhatnak nekem emailt az admin (kukac) ubuntu-portal.hu címre. Segítek Linux rendszerek használatában, ingyen. Miért? Mert így megtanulják az emberek, hogy valójában nem rossz dolog a Linux, csak azért mondják rá hogy az mert egyáltalán nem ismerik.
2009. szept. 11. 13:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Azok írjanak akik tényleg valami érdeklődést mutatnak a rendszer iránt. Tehát aki azért jön hogy trollkodjon, az mellőzzön. Nem most kezdtem a gépezést, és lehet nem tűröm el. :)
2009. szept. 11. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Windows mellé fel lehetne telepiteni? Majdnem új a gépem.
2009. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy fel lehet :)
2009. szept. 11. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
És hogy lehet beállítani, hogy melyik induljon?
2009. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi memória kell az Ubuntuhoz?
2009. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amikor ubuntud telepíted csinál grubot, és mikor kész a telepítés indulásnál kiválaszthatod a menüben hogy mi induljun el. Telepítsd Wubi-val.


Mennyi ram kell? Szerintem elég 128 Mb.

2009. szept. 12. 08:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Gondok vannak az email címmel, ezért aki teheti a weboldalunkon kérjen segítséget:

[link]

2009. szept. 12. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van Linuxom

Linspire live :)

cd ről futtatható még telepiteni sem

kell

csak az a baj hogy a játékok és a programok többsége

windows alá készül


valahogy meg lehetne oldani windowsos programok futtatását linux alatt?

2009. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Hogyne, erről van leírás oldalunkon. :)

2009. szept. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!