Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Cooler Master Hyper 212 Plus...

P0waova kérdése:

Cooler Master Hyper 212 Plus heatsink képes lehűteni egy i7 920 - i7 2600K-t normálisan? Vagy milyen ajánlat mid gépházban?

Figyelt kérdés

Cooler Master Hyper 212 Plus

Zalman CNPS14X

Cooler Master Hyper 612

Zalman CNPS11X


Ezek közül szeretnék venni egyet

ami elfér nagyjából normálisan a gépemben és legyen azért

szellőzés is


a gépházam nem valami nagy :


Thermaltake Commander MS-I


[link]



2013. márc. 2. 13:11
 1/4 anti paladin ***** válasza:
A CM Hyper 612-vel a sztem a nyári dögmelegben is hűvösen tart egy ésszerűen tuningolt i7-et. A méretéből és rengeteg hőcsövéből ítélve.
2013. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuningolni akarod? Mert ha nem akkor elég az alap hűtő is.
2013. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

CPU magasság 170mm-ig befér a házadba, a Hyper 212+ meg 158mm-es.

Nekem Hyper 212+ hűtőm van, anno 7300Ft-ért vettem, annyit simán megért! Eleinte egy X4 945 procira tettem, azzal lazán és halkan elbánt. Most egy FX-6300 procit hűt 4GHz-en szintén halkan és alaposan. Még egy kis feszkó emeléssel 4,5GHz-t is kipréseltem a prociból, igaz ott már felkapcsol a hűtő fordulatszám Prime 95 alatt (lehet hallani a hangját, de nem zavaró úgy sem) és a hőmérséklet is 60C fölé szökik, de a házam sem egy extra szellőzésű példány, mivel, hogy inkább a csendességre tervezték (CM Silencio 550...ami ráadásul 154mm-es hűtőket támogat, de ezt is bele tudtam tenni csak a heatpipe-ok vége beleér a hangszigetelő szivacsos redőkbe). Szóval sztem nem rossz hűtő, de a többivel nincs személyes tapasztalatom.

2013. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

CM Hyper 612 elég jónak tűnik.

Őőő nem tunningolni szeretném, csak azt szeretném, hogy egyszerre legyen szellőzés a gépben is és jól is hűtsön egy i7-et talán tunningolva is. Az alaphütővel kapcsolatban, nyáron nem igazán bírná ki :D játékok alatt 70fok ami nem a legjobb. Persze alapvetően hozzá párosítanák pár fan-t ^^

2013. márc. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!