Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom biztonságossá...

Hogy tudom biztonságossá tenni a facebook fiókomat, hogy ne tudják feltörni? Vagy ilyet nem is lehet csinálni, mert a hackerek úgy is feltörik ha akarják?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

egy biztonsagi szakerto nyilatkozta ,hogy sima user gepet, barmilyen vedelmi szoftverrel telepitve ,fel tudja torni tavolrol

a megoldas : nem hasznalsz elo internet kapcsolatot ,de akkor minnek van gep,tablet ,telefon stb.


a hackerek nem torik fel a facebokod ,mert nem erdekli oket ...uncsi

2013. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Adsz a fiókodnak egy jó jelszót. Pl:

#6A&r50°% és még fokozhatod. Bár megjegyezni...

2013. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne használj könnyen kitalálható kódot, mint például a születési dátum. Legyen a jelszó minnél összetettebb, kis és nagy betűk, szám, speciális karakter.


2. Ne használj mindenhol azonos jelszót. Amit a facebook-on megadsz, azt máshol ne használd.


3. Ne jegyeztesd meg a böngészővel a jelszavaidat.


4. Használj megfelelő tűzfal védelmet.

2013. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 6. 18:23
 5/17 A kérdező kommentje:
*segítséget
2013. márc. 6. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:

#3


a semminel jobb,

de egy stealer 250 karakterbol allo jelszot is ugyanugy kiolvas mint , a 3 karakterest

a keylogger siman megjegyzi ,amit begepelsz , ha nincs mentve a bongeszobe a jelszo

egy trojai lehallgathato a beszelgetes ,ha van mikrofon csatlakoztatva a gephez


szoval #3 hozzaszolas mese habbal

2013. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs neked egy kis üldözési mániád?

Ilyen alapon ne is internetezzen az ember, mert jön a CIA, és feltöri a gépét. Majd egy profi hacker pont az én, vagy az ő fiókját akarja feltörni. Ez a facebook feltörés csak a csipasz kölykök szórakozása, ami nem is feltörés, inkább a másik fél felelőtlensége. Megtudják/kitalálják a jelszavát. Persze 100%-os védelem nincs, de a fenti javaslatok betartásával nagy valószínüséggel senki nem fog a profiljában garázdálkodni.


A keylogger ellen meg feltalálták a virtuális billentyűzetet, vagy akár a copy/paste parancsot, és valahogy annak is a gépre kell kerülnie, ami ellen lehet védekezni.

2013. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

virtualis billentyuzetre kitalaltak a save remote desktop in realtime opciot

ja a gepre is kerul pl.metasploit-al

2013. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, nincs üldözési mániám, nem kell rögtön ilyen hülyeségre gondolni.
2013. márc. 6. 19:47
 10/17 anonim ***** válasza:
nem is neked szántam ;)
2013. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!