Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtót tegyek erre...

Milyen vírusírtót tegyek erre a 100 éves P3-as laptopra?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Celeron 746 MHz

512 MB SDRAM


2013. márc. 6. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmilyet ,

hasznalj alkalmi szkennereket

2013. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nod 32 Online scanner -el vagy hasonlóval vizsgáltassam át csak néha? Nem rizikós így netezni?
2013. márc. 6. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
ha valos ideju vedelmet hsznalsz es a 746Mhz-nek lefogja a felet ,mi marad neked meg a gepnek?
2013. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A én ősrégi notebookom:

CPU Intel Inside P3.

256 MB memória.

És kiválóan fut rajta az Ubuntu. Mivel Linux, virusirtó és tűzfal se kell rá.

2013. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen az Ubuntu használatán elgondolkodtam már csak nem tom hogyan telepítsem fel rá a Vodafone Mobil Connect modememet mivel mobil internetet használok.
2013. márc. 6. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:

meg lehet probalni;


[link]

2013. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod ha nem használsz vírusirtót.Ésszel nettez,ne kattintgass minden aranyos dologra,reklámokra.(Böngésződre raksz adblockot például akkor reklám mentesen nettezhetsz)Én se használók,mert nem erőmű gépem van.Hetente futtass le egy Malwarebytest,az mindent megtalál ha meg kell találni valamit is..Többet ér mint az online scannerek...
2013. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az újabb Vodafone stickek már alkalmasok a Linux-ra is, érdekes módon nálunk sokáig olyat árultak, amivel ez lehetetlen volt. Menj be a Vodafone boltba és kérdezz rá, melyik jó erre. Nekem Vodafone ZTE Broadband stickem van.
2013. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a leírások szerint ,egy mostani linuxos Ubi sokkal- sokkal többet eszik mint egy mai napig FOLYAMATOSAN frisített Win xp :) De régen kb. hasonló paraméterekkel tértem át az NT2000-ről XP-re .

Probáld ki : [link]

Az Ubuntu mára úgy meghízott mint régen a Vista :D

De ha nem szeretsz unatkozni ...

2013. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még Ubuntu 10.4-em van.
2013. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!