Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha Windows 7-ben ha bekapcsolo...

Ha Windows 7-ben ha bekapcsolom az automatikus frissítéseket akkor az járhat valamiféle hátránnyal mint pl a gép lassulásával, vagy csak előnyei vannak?

Figyelt kérdés

ha vannak hátrányai mik azok?


ha vannak előnyei mik azok?



#frissítés #Windows 7 #update #Windows Update #Automatikus Frissítések
2013. márc. 13. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én sok éve gépezek,

de még soha semmilyen előnyét nem vettem észre annak,hogy a gépemet frissítgeti a Microsoft,

2013. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
biztonsági szempontból lehet hogy jó de nem tudom, engem jobban az érdekelne hogy lassíthatja e a gépet mármint notebookot...
2013. márc. 13. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:

ha nem legálisan megvásárolt a Win 7, lehetnek hátrányok az automatikus frissítésekből!

("szoftverhamisítás áldozatává" is válhatsz..., és bekapcsoláskor csak egy fekete monitor fogad "*" szöveggel, és egy aktiválásra felszólító felkéréssel!)

2013. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
erről tudok és tisztában is vagyok vele... de lassulhat tőle a gép?
2013. márc. 13. 09:11
 5/11 A kérdező kommentje:
vagy csak a driverfrissítéseket engedjem telepíteni meg esetleg ezeket a net framework-öket?
2013. márc. 13. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szentem engedd a frissítéseket. ártani nem árt neki. én is évekig nem legális Windows7-et használtam, és rendszeresen frissítettem :)
2013. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyenként, manuálisan válogasd ki, innen az Egyéni gombra klikelve:

[link]

hogy mi az ami feltétlenül szükséges a WIN 7 működéséhez (kritikus frissítések!) a többire nincs szükség, csak az adathalmazt növeli a vinyón, és egy gyengébb, ill. kisméretű Rendszerpartíción, akár gép-lassulást is okozhat.

pl. ha van egy jólműködő megbízható valósidejű vírusvédelmed, semmi szükség, havonta letölteni és telepíteni a Microsoft kártevőkeresőjét. Vagy, ha telepítve van vmelyik Office verziód, de nem használod az Outlock programot, minek a nagyméretű havi frissítéseket telepítened?? stb...

2013. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold be frissítéseket!

Ezzel mindenki csak addig vagánykodik amíg fel nem törik a csupa lyuk rendszerét, vagy be nem szop miatta valami vírust, utána rájön hogy lehet mégis be kellett volna kapcsolni az update-et.

2013. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hypno ***** válasza:

Nem kell bekapcsolni, de havonta érdemes ellenőrizni, hogy adtak-e ki valami újabb foltot a félkész programjaikhoz.


Az automatikus frissítésnek a lányom laptopján tapasztaltam hátrányát.

Egy idő után bosszantó volt, amikor bekapcsoláskor elkezdte konfigurálni magát az automatikusan letöltött és feltelepített frissítések miatt.

Amikor sok frissítés volt, akár egy fél órát is elszöszmötölt vele.

2013. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

minden hónap, 2. keddjén adja ki a Microsoft Update a frissítéseket.

Tehát, a tegnap kiadott új frissítéseket, már töltheted le, VÁLOGATÁS UTÁN, a [link]

weboldalról

2013. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!