Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod 32 vírusírtom tönkrement...

A nod 32 vírusírtom tönkrement vírusrtás közben, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Épp vírusellenőrzést csináltam,és meg volt nyitva a nod32-ben egy ablak amikor az ablak el kezdett vibrálni és nem csinál semmit.A feladatkezelőben nem tudom bezárni,mert azt írja ki"A műveletet nem sikerült végrehajtani!Hozzáférés megtagadva".Viszont az állapotnál azt írja,hogy fut.Mit tudok csinálni?Válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 16. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Letörlöd,és ujjból felrakod,vagy nézel másikat.
2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajátgép, C, Programok, megkeresed a NOD-ot, megnyitod az EGUI fájlt. Aztán újrainditod a gépet. Benyelt valamit (trójait) és egy kicsit belehalt. Vezérlőpultban mit látsz?
2013. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
újraindítás után sikerült.De akkor most sikerült megfertőznöm a gépem egy trójaival?Hát az nagyon fasza.De akkor most mindíg ki fog fagyni,ha vírusellenőrzést csinálok?Na mindeggy megpróbálom még egyszer.Köszönöm a válaszokat csak azért gondoltam,hogy nem lehet eltávolítani,mert bezárni se engedte és mire a windowsnak sikerült újraindításkor kikapcsolni a gépet az kb.10-15 perc volt.Na mindeggy még egyszer megpróbálom.Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 17. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Benyelte, vagyis bent kell lennie a trójainak a karanténjában.

Állítsd be úgy, hogy jelezze: megtisztitotta (pl. böngészőt) és a kártevőt bezárta a karanténba. Nekem Eset Smart Security6 van a gépemen.

2013. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jártam egyszer így,keresztfiam laptopjára a gyereke feltett CD-vel egy játékot. Persze fertőzött volt. A gép nagy nehezen betöltötte a Windows-t, de nem tudott csatlakozni a netre. Töröltem az összes .temp fájlt, ekkor lassan ugyan, de az USB modemmel csatlakozott, frissitette a NOD-ot. Aztán lementem a netről és ráeresztettem az Optimális ellenőrzést. Kékhalál, lefagyás, jó húsz percre. Már készítettem a telepítőt, amikor súlyos hiba után újra felállt a rendszer. Ez alatt a húsz perc alatt harcolt a fertőzéssel a NOD. Nálad ez 15 percig tartott.
2013. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,akkor már azt hittem felrobbanok az idegtől.De az a lényeg,hogy megcsinálta :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 18. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajánlanám, hogy váltsál a tűzfalas Eset Smart Security6-ra, ha valódi kóddal használod, be se engedi a gépre a trójait. De a tűzfala nem éppen egyszerű eset, Sicontact segít a beállításokban.
2013. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké megnézem!Kössz a választ!Amúgy nem ő engedte be a trójait az én hülyeségem volt,mert jelezte,hogy vírusos csak mivel nagyon kellett a fálj, és előtte egy csomóan írták,hogy nem vírusos csak annak jelzi,ezért kikapcsolam a vírusírtót és ezért tudott beférkőzni
2013. márc. 19. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az, legalább már te ne könnyítsd meg a hackerek dolgát. Van enélkül is elég gond, pl. az egyik mobilszolgáltató USB modemes mobilnetje néhány napja rendkivül lelassult. Az ESET jelezte, hogy a szolgáltató egyik DNS szervere leállt, illetve hibásan működik. Sajnos ez is előfordul.
2013. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!