Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7 automatikus kikapcsolás...

Win7 automatikus kikapcsolás leállítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nevelő apám kitalálta, hogy 9-kor automatikusan kikapcsoljon a gépem. Ezt hogyan tudnám leállítani? Megnéztem már a parancssort, de oda nem írt semmi ilyesmit: c:\windows\system32\shutdown.exe :S Hogyan állítsam le? ( Légyszíves kíméljetek ezektől az "igaza van" stb. cuccoktól. Én tényleg segítségért jöttem ide, nem a papolást hallgatni. )

2013. márc. 17. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy van e a gépen switch off telepítve. A kis rejtett ikonoknál nézd meg jobb alsó sarokba. Bár van egy jó pár fajta ilyen program. De szerintem ez az ami leginkább elterjedt.
2013. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a progit használom: AMP WinOFF


[link]

2013. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg beírod parancssorba: shutdown -s -t 7200

A 7200 az azt jelenti hány mp után kapcsoljon le a gép.

2013. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mivel nem kikapcsolni akarod, hanem megszakítani, "shutdown -a" parancs parancssorban sokat segíthet. Esetleg, futó folyamatok között kereshetsz valami nyilvánvalót, ha megvan, kilövöd. (Pl. AutoSwitchOff.exe :D)
2013. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:

vagy pedig már a bekapcsolásnál kilöveted a progi a következőképpen.

Start menü->("Keresés") msconfig(->Enter)->Automatikus indítás fül-> majd kiszeded a pipát a program elől (persze, ha egyeltalán ott van). egyébként itt bármilyen nem


kívánatos progit letilthatsz, hogy induljon winnel együtt

2013. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!