Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Help me vírusos lett a Faceboo...

Help me vírusos lett a Facebookom mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A facebookon valaki megjelölt egy bejegyzésben amin egy videó volt. írtam alá egy kommentet hogy mi ez? de mivel közeli ismerősöm volt, olyan akivel mindennap találkozok rá mentem. utána már nem tudtam belépni facebookra. kiadott egy hozzá szöveget, ott volt hogy folytatás ha rá kattintottam akkor kiadott egy vírusírtót amit le is töltött és azt írta a bővitményekben lesz. de ha rámentem, ismét a videót adta ki. most letöltöttem az ESET Smart Security 6 vírusírtót de semmi.. segítsetek létszíves! Egyébként nekem is rakja ki a videót amiben az ismerőseimet jelöli meg. telefonról töröltem őket ki.. és mindegy kinek a face-vel lépek be, már vírusos az egész fb. nem tudok mit csinálni segítsetek ! :(

2013. márc. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"mindegy kinek a face-vel lépek be, már vírusos az egész fb"

Ez esetben nem "az egész fb" a vírusos, hanem a "géped"? pontosabban a böngésződ. Nézd meg nem települt-e valami gyanús plugin.

2013. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt a szöveget adja ki egyébkánt Your account is temporarily locked

Your browser has been infected with malware. You may have been infected when you clicked on a link to watch a "shocking video" from a friend's status update or visited a website claiming to offer special features on Facebook. For example, there are sites that claim they can show you who's viewing your timeline, change the color of your timeline or help you remove your timeline completely. These features don't exist.


Once infected, these malicious extensions spam your facebook friends and steal your personal information. We will help you remove the malicious extensions from your browser. Please click continue to begin the process.

2013. márc. 18. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor no para:), "We will help you remove the malicious extensions from your browser." a FB segít neked, menj a Continue-ra.
2013. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kispacsirta válasza:

Nekem is ugyanezt a szöveget adja ki!! És ha a folytatásra lépek egyszerűen kidob... Se régi ,se új jelszúval nem működik!!!

Egyébként ezzel az erővel akor mindenki gépe vírusos ,merthogy elég sokan jelzk már pár naja ugyanezt a problémát!

Szerintem maga a facebook küldöz vírusokat ... Csak az a baj ,hogy ne lehet tudni mégis meddig fog ez még tartnai és hogy egyáltalán vajon megmarad e még ez a fiókom a későbbiekben ,ha megis szerelik....:SSS

2013. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ha rá megyek a folytatásra kidob és behozza újra a kezdőlapot. viszont a rendes számítógépen beenged. laptopon nem. anyukámnak pedig pont fordítva, pedig ő meg sem nézte azt a videót.. katasztrófa..
2013. márc. 19. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az a gép lett vírusos, amelyiken megnézted a videot. Rakj fel valami normális vírusírtót, és teljes scan. Ha szerencséd van, akkor meg lesz.
2013. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!