Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit kell csinálni a mikor az...

Mit kell csinálni a mikor az avast nem teljes védelmet nyult a gépemnek mit kell beállitani? rendes válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 11:43
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy mi az oka annak, ha a védelem nem teljes, majd ennek megfelelően cselekedni. Lehet csak frissíteni kell a szoftvert, de az is lehet, hogy más a probléma.
2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy az a oka hogy régen töltögetem le filmeket és lehet hogy egy virus okozaá? mit tegyek?
2013. márc. 22. 09:55
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:

Ha vírus, akkor tehetsz egy próbát a Malwarebytes Anti-malware nevű termékével ( [link] ).

Esetleg kipróbálhatsz live cd-ről futó antivírus termékeket pl.:


- Avira Rescue System - [link]


- AVG Rescue CD - [link]


- Kaspersky Rescue Disk - [link]

2013. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sya! Kontrák Attila vagyok! Töröld le az avastot én is kipróbáltam már minden de találtam ingyenes és kiváló progikat nekem több is fent van egyszerre és mind talált szinte mindent, és mellé még rendszer karbantartók és töredezettség mentesítő Jó szórakozást velük! Attila
2016. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!