Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem az Ad-Aware...

Letöltöttem az Ad-Aware Antivirus 10.5.1 ingyenes verzióját. Hiába telepítettem fel, egyszerűen nem tudom elindítani a vizsgálatot a gépemen, szürke a gomb és nem tudok rámenni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Próbáltam már úgy is, hogy kértem aktiváló kódot előtte, de úgy sem ment. Így viszont most nem védi a gépemet, akármit is próbálok.
2013. márc. 22. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is,az nem er sokat.

Ha allando vedelem kell ami ingyenes akkor Avast;Avg free;Panda cloud;Bitdefender free;Avira..

Ha fizetos ott az ESET ami magazinos koddal hasznalhato legalisan.

Geped erossegetol fugg melyiket hasznald....

Ha alkalmankent akarsz lefutattni keresot akkor ott a Malwarebytes ami a legjobb,illetve Hitman Pro,de eleg a malwares is...

Ezt az adware akarmit megfelejsd el szerintem.

2013. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Innen töltötted le? Ez a gyártó oldala, a Free-t kell. Nekem volt régebben a gépemen, nem volt semmi gond vele, működött. Az természetes, hogy ingyenesnél is regisztrálni kell. [link]
2013. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

FileHippo-val voltak már gondok, fertőzött fájlok voltak feltöltve! De az UpdateStarral is jártam már így. Csak a gyártó oldala a megbízható.

Töröld az Ad-Aware-t és töltsd le ezt, 30 napos próbaverzió, aztán vagy megveszed vagy újságkóddal használhatod. Figyelem: tűzfalas, a Windows tűzfalat ki kell kapcsolni, mert összeakad vele. Beállításokban segít a Sicontact.

[link]

2013. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Le is töröltem, semmire nem volt jó. Pedig egyébként a gyártó oldaláról töltöttem le. Láttam is, hogy másnak működött, nekem viszont valamiért nem. Az Avirára esett végül a választásom, le is futtattam, kapásból 6 vírust kiszedett. Egy picit fogja a gépet, de egyelőre marad ez.
2013. márc. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!