Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel valaki láthatja hogy én éppen mit csinálok a neten?

Figyelt kérdés
pl. hogy Facebookon miket írok valakinek, vagy ezt, vagy bármi ilyesmit. Olyat már láttam, hogy ez működött úgy hogy valakinek rámentek a wifijére. De ez akkor is lehetséges ha az a valaki nincs a környéken és nem tud rámenni a wifimre?

2013. márc. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Pl: Backtrack

keyloggerek ezerszámmal

radmin

italc(bár ez észrevehető eléggé)

teamviewer (ez is elég látványosan észrevehető)

és még vagy 1000 módszer.


A szolgáltatód is látja minden tőle kilépő adatcsomag tartalmát. Pl jelszavaid, üzeneteid. stb.Logolja is.

2013. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt akkor is meg tudja csinálni ha mobilról vagyok fent?
2013. márc. 22. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az egvilagon senkit nem erdekel, hogy Te mit csinalsz a gepeden es hogy miket irkalsz a facebookon.
2013. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Logmein programok ezekre jók.De azt mond el hogy te most aggódsz hogy leskelődnek utánnad, vagy pedig te akarsz leskelődni??
2013. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem leírták, igen látja, akire tartozik, sőt az is, akire nem.


Képzeld el, valaki helyetted küldözget fenyegető leveleket, aztán téged visznek...légy résen.

2013. márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!