Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Számítógéphez értők, sos, ha...

Számítógéphez értők, sos, ha törlöm a gépemen az eddigi rendszervisszaállítási pontokat, attól még ezután generál újakat?

Figyelt kérdés

Ez eddigieket szeretném törölni, mert nem szeretném, hogy megmaradjanak afile-ok eredeti verziói semmilyen formában, de jó lenne, ha ezután (hogy töröltem a régieket, (így marad már minden, többször nem módosítok a file-okon) innentől azért továbbra is hozna létre visszaállítási pontokat.

Így lehet törölni a régieket, nem (az alsóval)?

[link]

Ha ma törlöm, mikor hoz létre újat?


Egyáltalán mennyi ideig tárolja a régi visszaállítási pontokat a gép? Havonta csinál újat, és az aktuális havit tartja csak meg?


2013. márc. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy készít majd újakat.

Te is csinálhatsz bármikor, amikor szeretnél ilyen pontot.

[link]

2013. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha csinál magától, akkor nem csinálok. :) Neked is havonta csinál?


Akkor nyugodtan törölhetem az eddigieket, ha az a célom, hogy a mai napig történt módosítások megsemmisüljenek?

2013. márc. 29. 11:13
 3/7 A kérdező kommentje:

Töröltem, de jó!

Akkor innentől kezdve nyugodtan létrehozhat újakat.

Jó, hogy megtaláltam, h h kell törölni, mert nem akartam, h a régi fileverziók bármilyen módom megmaradjanak. Ezt a törlést bármi ilyen helyzetben meg lehet csinálni, nem?

2013. márc. 29. 11:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: a Win XP is csinál a fájlokról is visszaállítást, vagy az csak a rendszerről? A másik gépemen is meg akartam ugyanezt csinálni (XP-s), de ott csak kikapcsolni lehet a rendszervisszaállítás folyamatát, és azzal törlődnek az előzők.

Ott pl. a mappáknál, doksiknál nincs is olyan, hogy Tulajdonságok - előző verziók. Hogyhogy?

2013. márc. 29. 11:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó kérdés:


Ha én egy olyan file-t másolok pendrive-ra/CD-re(mondjuk egy world doksit), amin már módosítottam korábban, akkor ugye az eredeti változatot a CD-n/pendrive-n nem lehet megnézni?


Ugyanez érdekel olyan szempontból, hogy mondjuk emailen küldök valakinek egy módosított word doksit, ő az eredetit nem tudja megnézni, ugye? Ezt csak az én rendszerem/gépem tárolja?

2013. márc. 29. 14:24
 6/7 A kérdező kommentje:
(tárolta, mert az imént töröltem az eddigi visszaállítási pontokat)
2013. márc. 29. 14:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet. hogy amikor kiírtam a kérdést, töröltem a visszaállítási pontokat, és egy doksin módosítottam, és megint ott van, hogy "előző verzió: 02.25." Mikor én 03. 29-én töröltem a hülye visszaálítási pontokat?? Akkor neki hogy van meg mégis februári állapot még mindig?? Nem csak a törléstől kéne újakat létrehoznia?
2013. ápr. 18. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!