Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen jó ingyenes vírusirtó...

Milyen jó ingyenes vírusirtó van? (comodo kívül)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

A comodo tűzfal...


Panda Cloud, bit defender free,

én az avastot nem ajámlom senkinek, mert szívatott meg párszor.

2013. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha gyenge a géped akkor avast, kevés ramot eszik.

Ha erősebb akkor avira.

2013. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Avast!

Avira egy fostalicska, folyton vaklármázik és hiába nyomsz neki "ignore"-t, de a valódi dögöt meg nem veszi észre.

2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Avast is vaklármázik, főleg crackekre. ;-)
2013. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, Avast is vaklármázik, de el lehet hallgattatni. Avira-nak meg hiába mondod, hogy ignore, ugyanúgy újra és újra bejelez ugyanannál a fájlnál.
2013. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@21:02: A Comodo Internet Security-ben minden van, vírusirtó is, illetve pár sandboxos okosság.


Itt az oldalon az Avast-ot szokták többen ajánlani, de igazából teljesen mindegy.


Én személy szerint bő 5 éve csak a Comodot használom, minden gépen és ezt is teszek általában fel a hozzám kerülő gépekre és még soha nem volt rá panasz.

2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gépemen megy avast.

A melós gépen fizetett Nod.

Egyikkel sem volt gondom, de a Nod hihetetlen ramot eszik, illetve ha nincs neten a gép, pl a laptop, akkor induláskor percekig megfogja a gépet.

2013. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na itt egyesek kicsit elvannak tájolva!


Nekem nagyon de nagyon gyenge gépen hibátlanul,lassítás nélkül fut az ESET 6.

Avast lefagyasztotta a gépem! Nem csak enyémet,böngészési sebességet igen jól lelassítja,keleténél jobban.Nagy netted van nem ajánlóm!

Avast csak akkor eszik keveset,ha nem csinálsz jó formán semmit a gépen,illetve tényleg nyugalmi állapotba van...de gépen a műveleteket lassítani képes,ezért kell hozzá gép,gyenge gépre nem ajánlóm.

Amikor frissít na akkor is irdatlanul tudja zabálni a gépet...

Ezek mellett ahogy első válaszoló írta vannak neki hülyeségei ha rájön!

Az más ha valakinek nem volt még vele problémája,az nem azt jelenti,hogy tökéletes,bármikor lehet nekik is majd bajuk vele! Különböző fórumokba,és avast saját külföldi formába is sok bajjal panaszkodnak rá,és védelmi téren amennyit ér nem éri meg azzal kínlódni. Én írom ezt aki évekig avastot használt régen,4.8-at.Az volt az utolsó normálisan használható,1-2 hibájával együtt!

2013. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7/8 Nod-ban állítsd így be,akkor induláskor nem fog lassítani.Sok hozzáértő így teszi,olvasd el mi az ahonnét pipát nyugodtan kiveheted ->


[link]

2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!