Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegyük fel, hogy suliba járok...

Városi Zoltán kérdése:

Tegyük fel, hogy suliba járok és ott hálózatba vannak kötve a gépek. Hogy tudnék belépni a gépbe mint rendszergazda ha csak a felhasználót tudom?

Figyelt kérdés

Van rendszergazda is de az csak local, oda már be tudok lépni de nekem egy másik kell amit hogy lehet végrehajtani?

Vagy el lehet érni valahogy egy kódolt hálózatot akkor ha nincs hozzá jogom?



2013. ápr. 3. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha egyszerűen el lehetne érni, akkor szerinted lenne értelme külön felhasználói és rendszergazda fióknak?

Keresgélj a neten, hátha találsz valami okosságot és kockáztasd nyugodtan a kirúgásodat!

2013. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hackmen válasza:

ÉN tudok egy elég egyszerű módszert de CSAK XP-N MŰKÖDIK.

Start menü -> Futtatás (ide írd be ,hogy "cmd")

Meg fog jelenni egy fekete ablak egy csomó szöveggel (azzal nem kell foglalkoznod lényegtelen).Ide írd be azt hogy "net user [felhasználónév] *"(A CSILLAG NAGYON FONTOS)Nyomj entert erre megint kijön majd egy csomó szöveg (ez sem lényeges),neked csak be kell írnod az új jelszót ,entert nyomni majd megerősítés képpen megismételni (ha csak két entert nyomsz nem lesz jelszó).

Így át tudod írni a jelszót ,de nembiztos ,hogy a tanárod boldog lesz.

2013. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!