Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ha bár be van...

Mit csináljak ha bár be van kapcsolva az automatikus frissítések de nem tölti le csak szól?

Figyelt kérdés
Biztosan nem úgy van beállítva hogy csak szóljon hanem úgy állítottam be hogy magától töltse le. Miért csinálja? Folyton rá kell mennem az oldalra hogy le tudjam tölteni!
2009. szept. 20. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissitések kizárólag a rendszergazdai fiókra érkeznek és onnan telepithetők. Általában minden hónap második keddjén érkeznek a Windows-hoz, én szerdán szoktam megnézni. (Kis sárga pajzs). Nekem is volt ilyen, hogy nem ment az Automatikus, kiírta a hibakódot (rá lehet keresni). Igazuk volt, trójai lapult a gépemen.
2009. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali! Asztalon levő sajátgép ikonra jobb klikk-> tulajdonságok, automatikus frissítés, és kapcsold be a legfelsőt, és be is tudod állítani, h hány órakor töltse le, és telepítse! Sok sikert!!
2009. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!