Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tennétek, ha megszereznéte...

Mit tennétek, ha megszereznétek egy oldal FTP/MySQL hozzáférését?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha megszereznétek egy több 10 000 látogatottságú oldal FTP felhasználónevét és jelszavát, plusz az adatbázis felhasználónevét és jelszavát?


1. Szólnátok a tulajdonosnak és ingyen megmondanátok.

2. Valamiért cserébe megmondanátok.

3. Kárt tennétek benne.

4. Semmit. Szó nélkül hagynátok.


Vagy mit?



2013. ápr. 4. 00:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint a gyenge pontról beszélek, megmondanátok-e...
2013. ápr. 4. 00:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha a tiédet szerezné meg valaki!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan fértél hozzá.
2013. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl úgy, hogy nem lett volna engedély hozzá. Az oldalon keresztül megtalálva forráskódban.
2013. ápr. 4. 00:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben a 4. opció a jó. 2. illetve 3. esetben sitten kötsz ki. 1. esetben is sitten köthetsz ki, de ez a tulajdonos jóindulatától függ. Ha nincs szerződésed a tulajdonossal arról, hogy gyenge pontokat keresel az ő beleegyezésével, akkor büntetendő amit művelsz, hiába jók a szándékaid.
2013. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Az ilyet le kell k.kálni nagy ívben, had fedezze fel más, és jelentse fel azt a szerencsétlent.

Én többet hasoló hülyeséget véletlenül sem követek el.

2013. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért, mit csináltál utolsó?
2013. ápr. 4. 02:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 3-ast választanám, ha tudom hogy úgyis sitt hogyha szólok, de nem rontok el semmit, csak az adatokat rakom ki pastebinre. Abból biztos tanulnak, nem fedted fel magad, és ha nincsen konkrét jelszótárolás, akkor a felhasználók is úgymond védettek.
2013. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont tudják, hogy betört valaki és elkezdenek utánanézni, hogy ki volt, milyen ip címről töltöttek le ilyen adatokat a szerverről stb... Ráadásul egy szimpla weboldal szerintem észre se veszi a pastebin-es cuccot, ha nem hívják fel a figyelmét rá.
2013. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt,amit én meg a haverjaim ezzel: [link]
2013. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!