Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A packard bell laptop akkuja...

A packard bell laptop akkuja folyamatosan töltődik? SŰRGŐS (kép)?

Figyelt kérdés

A régi gépem ami HP620 volt az nem töltött rá az akkura 95%-nál meg állt és ki írta,hogy a telep csatlakozva nem töltődik. a fiam gépe is ilyen.Ez a gépem elég modern, hogyan tudom,hogy rá tölt-e az aksira.

Régebbi gépeknél ki kellet venni ha hálózatról volt használva.

[link]

Mit csináljak?Nem szeretném tönkre tenni az akkumlátort.



2013. ápr. 11. 07:13
 1/3 hypno ***** válasza:

Használd bátran.


A lítiumos aksik nem emlékeznek. Gyakorlatilag bármikor rájuk lehet tölteni. Egy dolgot kell kínosan kerülni. Az hogy 5% alá való lemerülést.


Az aksi nélküled is elhasználódik 2-3 év alatt bármit csinálsz vele. Ez a technológiából fakad és nemigen tehetsz ellene.

2013. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen sem kellett kivenni (hacsak nem 20 éves gépről beszélünk) csak aki javasolta valszeg megreked a technológi követésében.

Hagy benne nyugodtan, és amikor tudod használd hálózatról a gépet!

2013. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én még azt mondom hogy havi egy alkalommal használd aksiról is a gépet de nem tudod túltölteni de én win7 tenékrá mert a 8 többet fogyaszt mint a 7
2013. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!